Poszerzyliśmy ofertę o układy prostujące drut, rolki i in.

Jako wyłączny przedstawiciel firmy Witels-Albert GmbH, poszerzyliśmy naszą ofertę handlową, wprowadzając na polski rynek układy prostujące drut, rolki, podzespoły prowadzące oraz napędowe, a także wiele innych urządzeń niezbędnych przy produkcji wysokiej jakości drutu oraz wyrobów z drutu. Światowej klasy wykonanie i precyzja, przekłada się na długą żywotność oraz bezawaryjność wszystkich produktów.

Witels-Albert GmbH produkuje około 20 rodzajów rolek do prostowania, które przeznaczone są do obróbki materiałów o grubości od 0,03 mm do 120 mm, z prędkością do 70 m/s, o sile prostującej do 300 kN. Prowadnice rolkowe z odstępem do 300 mm przeznaczone są do drutów, taśm, rur, kabli i lin.

Jednostki napędowe charakteryzują się wysoką wydajnością. Odpowiedzialne są za transport materiałów w sposób ciągły lub z możliwością przechodzenia w tryb pracy i zatrzymywania się.

Serdecznie zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące oferty handlowej znajdziecie Państwo pod numerem telefonu Przedstawiciela Handlowego:

Dorota Kuban
+48 695 888 312
e-mail : d.kuban@met-prim.pl